Co byste měli vědět o Iluminátech

Posted by

JAY-Z

beyonce-knowles-illuminati

Ilumináti se údajně snaží mít velký velký vliv populární hudbě, kde je prakticky každý významný zpěvák, raper a hudební producent údajně pod kontrolou Iluminátů, z důvodu obrovského vlivu těchto lidí na masy. Jay-Z je prý jeden z nejvýznamnějších členů, a získal mezi Ilumináty obrovskou moc. (Zdroj)

Oko boha Hora

lead_large

Přes tajný charakter řádu Iluminátů věří konspirační teoretici, že Ilumináti se rádi veřejnosti vysmívají a vystavují masám na odiv svou moc a bohatství. To dělají skrze symboly a gesta, pomocí odkazů na egyptskou mytologii a využívají podprahové zprávy skryté v videoklipech a písních. (Zdroj)

Nový světový řád (New World Order)

The New World Order

Konečným cílem Iluminátů je prý vytvoření Nového světového řádu, který bude pod jejich kontrolou. Činnost všech lidí bude sledována a legislativně vynucována k prosazování tohoto nového řádu a kdokoliv se postaví na odpor, bude zlikvidován. Podobou Nového světového řádu má být globální vláda a měna, nucený ateismus, zrušení náboženství a svobody projevu, masivní vyhlazování lidí a přesídlení přeživších osob, sledování pohybu osob, očkování, normalizace sexuální deviace a užívání drog. (Zdroj)

11. září

osama-bin-laden-37172-2-raw

Ilumináti mají v úmyslu dosáhnout tohoto nového světového řádu prostřednictvím jimi řízených falešných teroristických útoků, rozpoutáním a živením válek, kde se zbraně dodávají oběma stranám, vyprovokovaným útokům ve školách s cílem zrušení práva na držení zbraní, dezinformacemi, pandemiemi a vraždami nepohodlných osob. V důsledku má být lidstvo samo ochotno vyměnit svou svobodu za pocit bezpečí Nového světového řádu. (Zdroj)

Nepohodlné osoby

Whitney_Houston

Jedním z nejvýraznějších rysů současných Iluminátů má být jejich záliba ve “vyjímání” osob, které hrozí odhalením jejich spiknutí, a to navzdory tomu že jsou tyto teorie o spiknutí již všeobecně známé a dotyčný nemá žádný důkaz, kterým by dokázal jejich existenci. Mezi těmi kdo byli údajně “obětováni” Ilumináty prostřednictvím inscenovaných sebevražd, falešných předávkování drogami nebo prostřednictvím “nehod” jsou např. Michael Jackson, Whitney Houston. John F. Kennedy, Bruce Lee, princezna Diana, Kurt Cobain, Martin Luther King, Robin Williams a Paul Walker. (Zdroj)

Alex Jones

Existuje mnoho knih, webových stránek a YouTube videí zaměřených na dokázání existence Iluminátů a jejich tajných plánů. Mezi nejznámější nepřátele Iluminátů patří rozhlasový moderátor a konspirační teoretik Alex Jones, který vytvořil celé webové impérium, aby dostal Ilumináty a jejich plány ze stínu na denní světlo. Nicméně, ke všem veřejně dostupným materiálům o Iluminátech by se mělo přistupovat s krajní nedůvěrou, protože nikdy se nepodařilo dokázat, že současní Ilumináti jsou víc než jen konspirační teorie. (Zdroj)

Závěr

Dodnes se nepodařilo najít žádný přesvědčivý důkaz, že se historickým bavorským Iluminátům podařilo přežit dobu kolem roku 1780, nebo že dnešní Ilumináti skutečně existují. Jak tomu ve skutečnosti je stále obestřeno tajemstvím a zůstává živnou půdou pro nové konspirační teorie.

12

3 komentáře

 1. GREAT BROTHERHOOD OF ILLUMINATI says:

  Greetings from the great order of the illuminate to the united state and all over the world, this is an open opportunity to join the brotherhood of the Illuminate where you can recover your
  lost dreams, and also where you can see the light of wealth and happiness without any blood sacrifice. And we also pay the sum of 550,000 USD to welcome all new members as they join the fraternity and also to a house of their choice and location with investments, along with this opportunity in life for them to be famous.

  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATE.
  1. A cash reward of USD $ 550,000 USD.
  2. A new Sleek Dream CAR valued at USD $ 150,000 USD
  3. A dream house bought in the country of your choice.
  A month of appointment with the 5 best in the world.
  The leaders and the 5 most important celebrities in the world. If you are interested, please contact the previous email address = greatilluminate99@gmail.com

  NOTE; this Illuminati brotherhood to which you can join from anywhere in the world India, Turkey, Africa, the United States, Malaysia,
  Dubai, Kuwait, United Kingdom, Austria, Germany, Europe. Asia, Australia, etc.,

  Greetings TEMPLE ILLUMINATE UNITED STATES

 2. Norman Ash says:

  VAŠE NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST VE VELKÉM SVĚTĚ SVĚTELNÉHO POMĚRU PENÍZE A POWER.
  POZNÁMKA: ŽÁDNÝ SACRIFICE NEPOSKYTUJE
  Můžete kontaktovat agendu chrámu prostřednictvím služby Whatsapp: (1267-725-1932)

  Jste obchodní muž nebo žena, politický, hudebník, student, chcete být bohatí, slavní, silní v životě, připojte se k iluminativnímu bratrskému kolu a získejte okamžitý bohatý součet. 1 milion dolarů za týden a volný domov. kde se rozhodnete žít v tomto světě a získáte také 350 000 U. S.
  dolary měsíčně jako plat …

  Výhody pro nové členy, kteří se stali členem Illuminati.
  1. dům v libovolné zemi podle vašeho výběru
  2. Nový senový vůz v hodnotě USD 50 000 dolarů

  Musíte být starší 18 let, než se můžete obrátit na naše partnery E-mail: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com
  Pro odpověď nebo text odpovědi qiuck (1254-206-2233)

 3. Norman Ash says:

  IHRE BESTE GELEGENHEIT FÜR DEN GROßEN ILLUMINATI-TEMPEL VON GELD UND KRAFT.
  HINWEIS: KEIN MENSCHLICHER SACRIFICE IST BETEILIGT
  Sie können den Tempelagenten über Whatsapp erreichen: (1267-725-1932)

  Bist du ein Geschäftsmann oder eine Frau, politisch, Musiker, Student, willst du reich, berühmt, kraftvoll sein, heute dem Illuminati-Bruderschaftskult beitreten und sofort eine reichhaltige Summe davon erhalten. 1 Million Dollar in einer Woche und ein freies Zuhause. wo auch immer Sie sich entscheiden, in dieser Welt zu leben und 350.000 US-Dollar zu erhalten
  Dollar monatlich als Gehalt…

  Vorteile für neue Mitglieder, die Illuminati-Mitglied werden.
  1. Ein Haus in einem Land Ihrer Wahl
  2. Ein neues Traumauto im Wert von 50.000 US-Dollar

  Sie müssen mindestens 18 Jahre alt sein, bevor Sie Kontakt zu unseren Partnern aufnehmen können. E-Mail: bigbrotherhoodilluminati@gmail.com
  Für Qiuck-Antwortanruf oder Text (1254-206-2233)

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: