Fotografie UFO z USS Trepang

Posted by

USS-trepang-08

Na dalších fotografiích je vidět zřejmě jiné UFO válcovitého tvaru. Že se jedná o jinou událost napovídá i jiné označení fotolaboratoře “SYGMA” o které není nic bližšího známo.

USS-trepang-06

Na této fotografii vidíme UFO podobného tvaru jako na prvním snímku. Zřejmě se jedná o tu samou událost. Je to hořící UFO? Každopádně se jedná o často pozorovaný typ UFO válcovitého tvaru, tzv. Cigar UFO. Zde zřejmě došlo k dvojité expozici, jak napovídá zdvojený kříž.

USS-trepang-05

Zde se již UFO ponořuje (nebo vynořuje?) do oceánu.

USS-trepang-09

Příliš dobré aby bylo pravdivé? O této fotografii se spekuluje, že je to podvrh, který má zdiskreditovat nefalšované předchozí fotografie.

Vyšetřování události – Podvrh nebo skutečnost?

8. července 2015 byl vyšetřovatel a bývalý pilot námořnictva Steve Murillo požádán Alexem Mistrettou, aby zavolal admirálu Sackettovi, pod jehož velením na lodi USS Trepang údajně došlo  k pořízení fotografií.

Alex Mistretta:

Požádal jsem Steva Murilla, šéfa UPARS, aby dnes ráno promluvil s admirálem Deanem R. Sackettem. Steve je bývalý pilot vojenského námořnictva. Admirál Sackett byl natolik laskavý, že s hovorem souhlasil, ale od otázky UFO ihned odbočil. Admirál Dean R. Sackett řekl: “Viděl jsem jen led”. Souhlasil, že se podívá na fotografie které jsem mu zaslal e-mailem, takže uvidíme. Může to být podvod nebo se jedná o skutečně pravé fotografie a admirál Sackett se pouze drží přísahy utajení, což je jeho povinnost. Nebo jsou tyto fotografie pravé, ale nemají nic společného s ponorkou USS 674 Trepang. V té samé době se v oblasti pohybovalo více ponorek. Budu dále pátrat. Mimochodem, děkuji Johnu Greenewaldovi, Stevu Murillovi, a také Richardu Carlsonovi za cennou pomoc.

  1. července 2015 byly uveřejněny další informace Alexem Mistrettou, který spolupracuje se Stevem Murillem:

Steve mluvil s admirálem Deanem R. Sackettem a já jsem byl v kontaktu s Johnem Klikou, oba byli jmenovaní zdrojem, který zveřejnil fotografie. Oba muži v březnu 1971 skutečně byli v Arktidě na ponorce Trepang SSN 674. Admirál Sackett popřel, že by viděl něco neobvyklého když byl na palubě Trepangu. Velkoryse vzal oba telefonní hovory od Steva a podíval se na fotografie, které jsme mu poslali. Nedokázal identifikovat, co na těchto snímcích je. John Klika potvrdil, že v březnu 1971 také byl na Trepangu, ale řekl mi, že ani on sám nebo kdokoliv jiný neviděl něco neobvyklého. Vyšetřování ho zaujalo, ale také neví, co fotografie znázorňují. Věřím mu když říká, že z Trepangu fotografie pořízeny nebyly. Fotografie tak zůstávají bez pochyby záhadou. Toto vyšetřování není zdaleka u konce. … Dále je zde otázka původu, což je velká neznámá. Jsou opravdu z Arktidy z americké ponorky? Později se v regionu pohybovala další ponorka, USS Skate USN 578. Vyšetřování pokračuje.

Závěrem můžeme napsat, že lidé z The Black Vault přinesli důkazy o tom, že Rear admiral Dean Reynolds Sackett i námořník John Klika jsou skutečné osoby, které sloužili na USS Trepang, stejně jako samotná existence ponorky USS Trepang a její poloha v době, kdy byly fotografie pořízeny.

Zdroj: TheBlackVault.com

Napsat komentář