Zmizel a dva roky o něm nikdo neslyšel. A potom…

Posted by

Dva a půl roku byl Andrej Gorbov nezvěstný. Během jednoho krásného dne Gorbov opustil svůj domov, aniž by komukoli cokoliv řekl a zmizel. Takových příběhů jsou spousty a často končí návratem do kruhu milované rodiny. Ty ostatní, méně šťastné nechávají blízké v nejistotě, co se s pohřešovaným stalo a mnohdy končí nevyřešené. Jeden takový příběh zmizení jednoho nenápadného chlapíka z Moskvy přinášíme.

01-gorbov-a-few-months-before-he-disappeared

Poté co Andrej Gorbov zmizel, jeho rodina netušila co se mu mohlo stát, kam mohl odejít nebo kam byl unesen a roky čekali na nějakou zprávu nebo stopu, která by je dovedla k jeho nalezení. Po dva a půl roce, kdy se žádná zpráva o pohřešovaném neobjevila se rozhodla jeho žena prodat garáž, kde její manžel parkoval. Co v garáži najde asi vůbec netušila.

02-gorbov-had-actually-committed-suicide-in-the-back-of-his-car-which-remained-undisturbed-for-the-whole-time-he-was-missing

Místo předpokládaného únosu, spáchal Gorbov sebevraždu na zadním sedadle svého auta. Zůstal v něm nerušen po celou dobu co byl pohřešován. Když ho jeho žena našla, bylo jeho tělo už v silném rozkladu.

03-gorbov-body-was-badly-decomposed-when-his-wife-found-him

Okolo těla našla policie několik vzkazů od Gorbova.

04--police-found-four-separate-heartbreaking-suicide-notes-left-by-gorbov

 

Napsat komentář